© 2009, 2010, 2011, 2012, 2013  Project & powered by Krzysztof Niewiadomski
TU KLIKNIJ ==> CENNIIK DIAMENTÓW (CLIENT PRICE LIST) - REWELACYJNA OFERTA - OKAZYJNE CENY - KUP TERAZ !! DOSTĘP DO CENNIKA DIAMENTÓW (CLIENT PRICE LIST)  INWESTYCYJNYCH BEZ REJESTRACJI DANYCH OSOBOWYCH <==TU KLIKNIJ!
Marquee
Double click to edit
Double click to edit
Reklama i ciekawe galerie artystyczne, kliknij tu---->>
CENY DIAMENTÓW OSZLIFOWANYCH
AsscherCushionHeart / SerceOval / OwalPearMarquise / MarkizaPrincess / KsiężniczkaRadiantTriangle / Trójkąt
NAJCENNNIEJSZY  DIAMENT O SZLIFIE BRYLANTOWYM
DIAMENTY O SZLIFACH FANTAZYJNYCH
   Każdy surowiec diamentowy analizuje się pod względem przyszłych własności optycznych oszlifo-wanego diamentu oraz opłacalności ekonomicznej.
   W większości przypadków takim optymalnym szlifem jest szlif okrągły lub inaczej brylantowy. Nie każdy surowy diament nadaje się do wykonania brylantu dlatego tworzy się szlify fantazyjne wykorzystując do maksimum własności i kształt danego surowca. Z najlepszego surowca wykonuje się też te najlepsze diamenty i dlatego są one droższe od podobnej wielkości diamentów oszlifowanych innego rodzaju szlifami.
   Szlif brylantowy jest to szlif o najwyższej brylancji czyli o maksymalnej ilości światła odbitego od wnętrza kamienia a wychodzącego przez taflę. Dla najwyższej klasy szlifów wynosi on 83% pozostałe 17% odbija się od tafli brylantu. Dla najgorzej oszlifowanych brylantów proporcje te są odwrotne i dlatego takie brylanty nazywane są "martwymi". Mają one znacznie niższe ceny.
   Inne rodzaje szlifu nie dają podobnych efektów optycznych a tym samym diamenty mają niższą wartość.
  Do diamentów inwestycyjnych zaliczamy diamenty oszlifowane szlifem brylantowym, nieoprawione w biżuterię o najwyższych własnościach optycznych i najwyższej bieli.
  Do tej grupy zaliczamy również diamenty o rzadkich fantazyjnych kolorach i o różnych szlifach, które mogą stanowić uzupełnienie różnego rodzaju kolekcji diamentów kolorowych. Te diamenty oferowane są głównie na specjalistycznych zamkniętch aukacjach na które przeciętny inwestor nie jest nawet zapraszany. Typowe diamenty inwestycyjne, które mogą również być towarem jubilerskicm. Nasza oferta diamentów inwestycyjnych obejmuje diamenty od 5 ct do 0,6 ct  po najniższych na polskim rynku cenach. Profesjonalnym inwestorom polecamy diamenty o najwyższych właściwościach optycznych.   W naszej ofercie właściowości tych diamentów dla ułatwienia oceny zostały wyróżnione na czer-wono. Im więcej włąściwości zostało wyróżnionych dla danej wagi diamentu tym diament jest lepszy i droższy jak również łatwiejszy do ewntualnego zbycia.  Zasady sprzedaży diamentów.                      
                                                                                                                                                  więcej >>>>
OFERTA DIAMENTÓW INWESTYCYJNYCH / ZASADY SPRZEDAŻY DIAMENTÓW