© 2009, 2010, 2011, 2012, 2013  Project & powered by Krzysztof Niewiadomski
TU KLIKNIJ ==> CENNIIK DIAMENTÓW (CLIENT PRICE LIST) - REWELACYJNA OFERTA - OKAZYJNE CENY - KUP TERAZ !! DOSTĘP DO CENNIKA DIAMENTÓW (CLIENT PRICE LIST)  INWESTYCYJNYCH BEZ REJESTRACJI DANYCH OSOBOWYCH <==TU KLIKNIJ!
Marquee
Double click to edit
Double click to edit
Reklama i ciekawe galerie artystyczne, kliknij tu---->>
WSPÓŁPRACA / PRACA
więcej..>>>>
Firma ONLINE DIAMONDS poszukuje na terenie całego kraju współpracowników, których podstawowym obowiązkiem będzie pozyskiwanie klientów na produkty oferowane w serwisie Internetowycmm polanddiamonds.pl. Osoby zainteresowane współpracą (bez doświadczenia lub mające doświadczenie) w zakresie rozbudowy sieci sprzedaży oraz szczegółowych warunków współpracy i płacy proszone są o kontakt poprzez wypełnienie właściwego formularza:
Szanowni Państwo,

W związku z obowiązującą ustawą dotyczącą przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz. 1204), zwracam się z prośbą o pozwolenie przesłania informacji na temat warunków spólpracy oraz budowy własnej bazy danych (systemu do zarządzania zasobami kadrowymi). Odwołanie zgody na otrzymywanie w/w informacji może się odbyć w każdym momencie lub po kliknięciu w link wypisz, który będzie umieszczany w stopce każdego mailingu.

                          Z poważaniem,                Zespół ONLINE DIAMONDS Krzysztof Niewiadomski
Formularz dla osób bez doświadczenia w działalności handlowej
Formularz dla osób z doświadczeniem w działalności handlowej
Formularz w przygotowaniu
Formularz w przygotowaniu
FORMULARZ WSPÓŁPRACY Z FIRMAMI Z BRANŻY JUBILERSKIEH