© 2009, 2010, 2011, 2012, 2013  Project & powered by Krzysztof Niewiadomski
TU KLIKNIJ ==> CENNIIK DIAMENTÓW (CLIENT PRICE LIST) - REWELACYJNA OFERTA - OKAZYJNE CENY - KUP TERAZ !! DOSTĘP DO CENNIKA DIAMENTÓW (CLIENT PRICE LIST)  INWESTYCYJNYCH BEZ REJESTRACJI DANYCH OSOBOWYCH <==TU KLIKNIJ!
Marquee
Double click to edit
Double click to edit
Reklama i ciekawe galerie artystyczne, kliknij tu---->>
  Portal ediamonds.pl należy do firmy ONLINE DIAMONDS, która ma swoją siedzibę w Gliwicach. Firma ONLINE DIAMONDS zostala założona w 2004 r. a działalnością w zakresie ekspertyz diamentów zajmuje się od 2009 roku po uzyskaniu odpowiednich uprawnień w Institute of Gemmology HRD Antwerp w Belgii.

   Ekspertyzy wykonywane są przez laboratorium firmy - Lab Diamond Expert (LDE). W ramach prowadzonej działalności firma wykonuje ekspertyzy diamentów na zlecenie osób prawnych i fizycz-nych nie związanych handlowo z firmą ONLINE DIAMONDS.
 
   Zajmujemy się również pośrednictwem w handlu diamentami inwestycyjnymi, jubilerskimi oraz surowymi (nieoszlifowanymi). Większość diamentów oferowanych przez firmę ONLINE DIAMONDS posiada certyfikat autentyczności i indywidualnych własności optycznych.

   Przyjmujemy do ekspertyz diamenty, które zostały oszlifowane poza głównymi centrami szlifierni diamentów (bez certyfikatów) lub diamenty, które zakupiono w dość odległej przeszłości i nie posiadają również certyfikatów.

   Przyjmujemy na podstawie umowy diamenty do odsprzedaży komisowej.
  
   Labolatorium Lab Diamond Expert (LDE) firmy ONLINE DIAMONDS przy użyciu specjalistycznych narzędzi wystawia własne certyfikaty gwarantujące autentyczność i własności optyczne diamentów.
  
    Organizujemy odpłatne kursy i szkolenia w zakresie podstawowej wiedzy na temat oceny jakościowej diamentów dla zainteresowanych inwestorów instytucjonalnych i indywidualnych.
PROFIL DZIAŁALNOŚCI