© 2009, 2010, 2011, 2012, 2013  Project & powered by Krzysztof Niewiadomski
TU KLIKNIJ ==> CENNIIK DIAMENTÓW (CLIENT PRICE LIST) - REWELACYJNA OFERTA - OKAZYJNE CENY - KUP TERAZ !! DOSTĘP DO CENNIKA DIAMENTÓW (CLIENT PRICE LIST)  INWESTYCYJNYCH BEZ REJESTRACJI DANYCH OSOBOWYCH <==TU KLIKNIJ!
Marquee
Double click to edit
Double click to edit
Reklama i ciekawe galerie artystyczne, kliknij tu---->>
ONLINE DIAMONDS
  Działalność firmy ONLINE DIAMONDS skoncentrowana jest głównie w obszarze usług w zakre-sie ekspertyz wykonywanych przez Lab Diamond Expert oraz handlu nowymi certyfikowanymi diamentami.

  Import diamentów opiera się na wspólpracy z dostawcami z różnych regionów / centrów han-dlowania certyfikowanymi diamentami  jak: Belgia, Israel, USA. Afryka, Indie, Chiny. Wszystkie oferowane diamenty są objęte procedurami Kimberley i ich pochodzenie nie jest związane            z żadnymi konfliktami zbrojnymi. Każdy diament ma certyfikat pochodzenia. Pełna oferta nowych nie używanych diamentów znajduje się tutaj. Każdy diament ma certyfikat jednego z międzynarodowych instytutów gemmologicznych jak HRD (Antwerpia/Belgia) GIA (???/USA) i kilku innych.

  W ramach prowadzonej działalności importujemy lub skupujemy (głównie diamenty inwestycyjne tj. diamenty o wadze powyżej 1,0 ct i o następująccych parametrach: kolor nie niższy niż G, czystość nie niższa niż VS1, wykończenie szlifu, syemtria i proporcje nie sklasyfikowane niżej jak bardzo dobre.

  Wystawiamy również nieodpłatnie Twoje diamenty o dowolnej wadze w naszym Wirtualnym Komisie Diamentowym (WKD), którego regulamin znajduje się  tutaj.