© 2009, 2010, 2011, 2012, 2013  Project & powered by Krzysztof Niewiadomski
TU KLIKNIJ ==> CENNIIK DIAMENTÓW (CLIENT PRICE LIST) - REWELACYJNA OFERTA - OKAZYJNE CENY - KUP TERAZ !! DOSTĘP DO CENNIKA DIAMENTÓW (CLIENT PRICE LIST)  INWESTYCYJNYCH BEZ REJESTRACJI DANYCH OSOBOWYCH <==TU KLIKNIJ!
Marquee
Double click to edit
Double click to edit
Reklama i ciekawe galerie artystyczne, kliknij tu---->>
O NAS
                Za prywatne konsultacje z naszymi klientami nie pobieramy żadnych opłat jedynie prosimy aby ewentualne spotkania (konsultacje) organizwać z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym wówczas będziemy mogli naszemu klientowi poświęcić niezbędną ilość czasu na perfekcyjną obsługę.

                 Jesteśmy małą ale prężnie działającą firmą, młodą bo powstaliśmy dopiero w roku 2004 r. Nasz biznes znajduje się wprawdzie w Gliwicach ale dziesiątki klientów z całej Polski już odkryło naszą stronę Internetową i skorzystało z naszych porad ekonomicznych, ekspertyz oraz zakupiło najwyższej jakości diamenty inwestycyjne, które stają się jedną z najpopularniejszych inwestycji kapitałowych chroniących nasze aktywa i aktywa naszych klientów przed inflacyjnymi czynnikami gospodarczymi.

                  Dziesiątki potencjalnych nabywców odwiedza codziennie naszą stronę, aby dowiedzieć się: dlaczego ekspertyza diamentu jest taka ważna, jak i dlaczego wykonuje się ekspertyzę diamentu, co to jest certyfikat diamentu i czym się różni od ekspertyzy, kiedy otrzymujemy certyfikat i jak długo jest on ważny, jak kupić diament inwestycyjny, jak kupić biżuterię z diamentem, jak sprawdzić już kupioną biżuterię szczególnie w USA i Wielkiej Brytanii, która nie zawsze posiada certyfikat autentyczności, jak zbyć - SPRZEDAĆ biżuterię otrzymaną w podarunku.

                   Wierzymy, że firma ONLINE DIAMONDS znacząco pomogła już wielu klientom z całej Polski rozwiązać swoje diamentowe problemy.  Jesteśmy stworzeni do tego aby pomagać naszym klientom szczególnie w podejmowaniu bardzo ryzykownych decyzji związanych z kupowaniem diamentów inwestycyjnych lub diamentowej biżuterii.

                  Ta strona przeznaczona jest dla wszystkich klientów, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat właściwości diamentów,  zapoznać się z procesem zakupu i sprzedaży diamentów na cele prywatne.

                  Ta strona przeznaczona jest też dla ludzi biznesu, którzy chcą bez dużego ryzyka  inwestować w diamenty tzw. inwestycyjne (czyli nieoprawione w biżuterię) zabezpieczając w ten sposób swoje wolne aktywa finansowe lub aktywa firmy wykorzystując diament jako aport (mający na celu wniesienie lub podwyższenie kapitału zakładowego) w spółkach kapitałowych.

                   Rozumiemy, że zakup diamentu jest sprawą bardzo indywidualną, wielu klientów chce to zachować w tajemnicy (nie mówimy tu o pięknej biżuterii dla kobiet, ale o diamentach inwestycyjnych) nawet przed znajomymi i w takiej sytuacji naszym klientom zapewniamy dyskrecję biorąc pod uwagę aspekty bezpieczeństwa transakcji.