© 2009, 2010, 2011, 2012, 2013  Project & powered by Krzysztof Niewiadomski
TU KLIKNIJ ==> CENNIIK DIAMENTÓW (CLIENT PRICE LIST) - REWELACYJNA OFERTA - OKAZYJNE CENY - KUP TERAZ !! DOSTĘP DO CENNIKA DIAMENTÓW (CLIENT PRICE LIST)  INWESTYCYJNYCH BEZ REJESTRACJI DANYCH OSOBOWYCH <==TU KLIKNIJ!
Marquee
Double click to edit
Double click to edit
Reklama i ciekawe galerie artystyczne, kliknij tu---->>
INWESTYCJE W DIAMENTY
  Samoistna deregulacja ogólnoświatowego rynku diamentowego nie wnikając w szczegółowe przyczyny powoduje jedno zagrożenie a mianowicie brak pewności autentycznośći oferowanych diamentów na różnych mniejszych rynkach gdzie oferuje się diamenty z wątpliwej jakości ccertyfikatami lub wogóle bez certyfikatów.
 
   W przypadku podjęcia już takiej inwestycji należy upewnić się o autentyczności diamentu czyli potencjalny nabywca powinien jak najszybciej zweryfikować auytentyczność i określić właściwości optyczne czyli zaopatrzyć się w profesjonalną ekspertyzę,  która gwarantuje autentyczność, cechy fizyko-chemiczne i opyczne a tym samym pozwala uzyskać lepszą cenę ze sprzedaży lub wogóle sprzedaż takiej inwestycji.

 
W krajach starej Unii Europejskiej prywatni inwestorzy inwestują ok. 8-10% swoich dochodów w diamenty. W USA jest to ok. 15% dochodów.

  Zachodni inwestorzy indywidualni kupują diamenty w oparciu o dwa centra monitorujące ceny diamentów inwestycyjnych i pośrednio jubilerskich na ogólnoświatowym rynku diamentów.

  Pierwsze takie centrum monitoringu cen diamentów powstało w USA jako, że od zawsze był to największy rynek indywidualnych inwestorów diamentów, którego wartość szacuje się rokrocznie na kilka miliardów dolarów. W dobie ostatniego kryzysu gosdpodarczego największy na świecie rynek indywidualnych inwestorow i odbiorców biżuterii diamentowej powstaje w Chinach, które w roku 2010 wysunęły się na pierwsze miejsce na świecie.
Pomysłodawcą i twórcą tego centrum jest długoletni amerykański ekspert diamentów Martin Rapaport, który publikuje najbardziej wiarygodny cennik diamentów inwestycyjnych o nazwie RAPAORT w charakterystycznej kolorystyce i układzie graficznym, który chroni swoimi prawami autorskimi. Cennika nie wolno kopiować można go tylko zamówić w rocznej subskrypcji.
  Nie mniej wiarygodnym  cennikiem jest IDEX ONLINE, który powstał z inicjatywy trzech panów pracujących w branży diamentowej (diamenty inwestycyjne i biżuteria)  oraz specjalisty od rozliczeń transakcji internetowych, którzy są właścicielami IDEX Mr. Ehud Cohen jest przewodniczacym i zalozycielem IDEX, CEO - Mr. Abraham Stern, COO - Mrs. Tamar Katzov, ktory również posiada charakterystyczną szatę graficzną, chronioną prawami autorskimi.
  Cennik powstaje w oparciu o tzw. ceny "ask" czyli ceny handlowców instytucjonalnych, którzy wystawiają swój towar do sprzedaży.
>>>>